ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ
НАУКОВОЇ ЧАСТИНИ

ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ АКАДЕМІЇ імені А.В.НЕЖДАНОВОЇ

2019

2019

МІЖНАРОДНИЙ МУЗИКОЗНАВЧИЙ СЕМІНАР "МУЗИКОЗНАВЧЕ СЛОВО В ІНФОРМАЦІЙНОМУ КОНТЕНТІ  (ПОСТ)СУЧАСНОСТІ"
31 травня – 2 червня 2019 року


Представляє мобільний довгостроковий науково-практичний проект теоретичних студій та дискурсивних практик, що передбачає комплексне вивчення у різних комунікативних форматах сучасних та актуальних проблем музикознавства в напрямах науки, освіти, музичного виконавства, гуманітарної культури у цілому.

Науково-освітній зміст семінару та форми його проведення спрямовані на розвиток та вдосконалення особистісних професійних компетентностей (дослідницьких, творчих, організаторських, освітньо-комунікативних тощо), підвищення ефективності професійної музикознавчої діяльності.

У 2019 році Семінар включає формати Open Space та конференції

Цільова аудиторія – музикознавці, викладачі вищих та середніх навчальних закладів мистецтва і культури. Мова семінару – українська, російська, німецька, англійська.

Базою проведення є кафедра історії музики та музичної етнографії Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової.


Для участі у роботі Семінару потрібно надіслати заявку на адресу onma_mms@ukr.net (з приміткою у темі листа «Міжнародний музикознавчий семінар») за такою формою:
– прізвище, ім’я та по батькові українською та англійською мовами;
– місце праці або навчання (назва освітнього закладу, факультету, кафедри);
– посада, науковий ступінь та вчене (почесне) звання;
– тема доповіді.

Заявки приймаються до 20 травня 2019 року.

Завантажити детальнішу інформацію